You are here
Home > Uncategorized >

Barokart sahipleri müvekkillerinden ve borçlulardan tahsilat yaptıkça kazanıyor.

Barokart sahipleri müvekkillerinden ve borçlulardan tahsilat yaptıkça kazanıyor.

e-tahsilat sistemi kullanan Barokart’lı avukatlara AĞUSTOS KAMPANYASI

Barokartlı avukatlar e-tahsilat sistemiyle hiçbir ücret ödemeksizin ve hiç bir teknik alt yapıya gerek duymaksızın e-tahsilat sistemine üye olabiliyorlar.

https://barokart.com.tr/etahsilat/

e-tahsilat sistemi nasıl işliyor?

  1. e-tahsilat sistemi ile kredi kartına 9 taksit yapılabilmektedir.
  2. komisyon ve faiz ücretleri müvekkil veya borçludan tahsil edilmektedir.
  3. Tahsil edilen miktar avukatın barokart hesabına anında gönderilmektedir.
  4. Tahsil edilen miktar isterse avukatın banka hesabına da gönderilebilmektedir.

etahsilat

Avukatlar hangi alacaklarını kredi kartına 9 taksitle alabilirler?

  1. Temyiz harcı, dava harcı, bilirkişi ücreti, yargılama gideri gibi ödemeleri tek seferde ödemekte zorlanan müvekkiller kredi kartlarına 9 taksitle bu ödemeleri avukatlarına e-tahsilat sistemiyle ödeyebilirler. Avukatlar bu miktarı anında barokart aracılığıyla UYAP sistemi üzerinden ödeyebilirler. Böylelikle müvekkiller bu ödemeleri 9 ay vadeli olarak öderken para peşin olarak anında icra ve mahkeme veznesine yatırılmış ve yasal süreler kaçırılmamış olmaktadır.
  2. Müvekkilleri avukatlarına vekalet ücretlerini kredi kartıyla 9 taksitle ödeyebilir, avukat vekalet ücretini beklemeksizin hemen barokart hesabında görüp kullanmaya başlayabilir.
  3. İcra dosyası borçluları, alacaklı avukatına dosya borcunu kredi kartıyla 9 taksitle ödeyebilir, avukat bu miktarı hemen barokartı aracılığıyla icra dosyasına UYAP üzerinden gönderip tahsilat işlemini başlatabilir.

Ağustos 2016 Barokart e-tahsilat kampanyası ne getiriyor?

e-tahsilat sistemi aracılığıyla müvekkillerinden veya borçlularından tahsilat yapan avukatlar tahsil ettikleri her 5000 TL için 50 TL kazanıyor.

*** Tahsilat yapıldığı anda avukatın barokart hesabına 50 TL iade edilecektir. Avukat baroakartındaki 50 TL ile Opette yakıt alabilir, UYAP aracılığıyla ödemelerini yapabilir, avukat odalarında harcama yaparken kullanabilir isterse banka hesabına aktarılmasını isteyebilir.

*** Ağustos 2016 ayı boyunca bir avukat en fazla 200 TL kazanabilir.

etahsilat3

 

Top